Компанія Маска Neuralink вперше вживить мозковий чип у Канаді

Політика, Світ

Нейротехнологічна компанія Neuralink американського мільярдера Ілона Маска отримала перший дозвіл на клінічне випробування в Канаді мозкового імплантату, який зможе допомогти паралізованим людям користуватися цифровими пристроями за допомогою думки.

Про це повідомляє Reuters.

Під час дослідження в Канаді оцінять безпеку і початкову функціональність чипа, який дозволяє людям з паралічем усіх чотирьох кінцівок керувати зовнішніми пристроями за допомогою думки.

Канадська лікарня в Торонто University Health Network заявила, що саме в ній виконуватимуть складну нейрохірургічну операцію.

Neuralink уперше представила технологію вживлення в мозок «ниток», які зчитують інформацію, влітку 2019 року. Мета розробки — імплантація «ниток» паралізованим людям, що дозволить їм працювати з компʼютерами і телефонами «силою думки». Маск розраховує, що в майбутньому ця технологія допоможе людям спілкуватися телепатично і завантажувати іноземні мови.Нагадаємо, що Управління з контролю за продуктами і ліками США (FDA) надало компанії Neuralink дозвіл на проведення тестів на людях для їхнього експериментального імпланта Blindsight, який розробляється для відновлення зору у людей зі сліпотою.

Раніше ми писали, що дослідники з Федеральної політехнічної школи Лозанни (EPFL) розробили мозковий мікрочип, менший і ефективніший за чип компанії Neuralink.

Також нагадаємо, що стартап мільярдера Ілона Маска Neuralink успішно імплантував чип другому пацієнту, який покликаний дати паралізованим пацієнтам можливість користуватися цифровими пристроями за допомогою однієї лише думки.

Увесь інсайд та актуальна інформація на нашому Телеграм-каналі, а також бонуси та швидкі новини.

Залишити відповідь