Заборонені прийоми рашистів: ворог скидує сльозогінний газ на позиції наших військових

Події України

Окупанти застосовують малі тактичні свої групи, щоб виявити, де знаходиться наші позиції.

Як ворог атакує позиції наших захисників на Лимано-Купянському напрямку та яку тактику використовує в ефірі телемарафону «Єдині новини» розповів пресофіцер бригади Національної гвардії України «Рубіж» Максим Таран.

«Противник не покидає спроб прорвати нашу лінію оборони. Всіма наявними засобами намагається знищити наші позиції: авіаударами, скидами з «мавіків» та ударами FPV-дронів.

Для прикладу, іде ворожа піхота в кількості 5-10 чоловік, ми починаємо їх знищувати і тим самим, демаскуємо свої позиції. Це бачить противник і після чого починає атакувати нас скидами з «мавіків»,  застосовувати артилерію, а також дрони-камікадзе», – повідомив офіцер.

За словами пресофіцера, ворожа піхота створена лише для того, щоб просто «засвітити» наші позиції і померти.

«Також противник останнім часом збільшує кількість застосування скидів з сльозогінним газом. рашисти прагнуть «викурити» нас з позицій. Але особовий склад нашої бригади має всі необідні засоби захисту», — розповів Максим Таран.

росіяни на цьому напрямку стали більше застосовувати «мавіки», оскільки вони не такі чутливі до системи РЕБ, як наприклад простий FPV-дрон.

«Ворог також почав використовувати FPV-дрони, які працюють на оптоволокні. Це дозволяє йому уникати роботу наших засобів РЕБ. Найкращий варіант знищення цих дронів – це помпова рушниця», — розповів він.

Разом з цим, у смузі відповідальності бригади «Рубіж» спостерігається дещо менше застосування ворожої бронетехніки з озброєнням.

«Ще давніше були спроби прорвати нашу лінію оборони за допомогою важкої техніки, але завдяки ефективним діям наших підрозділів артилерійської підтримки та протитанкістів ворог зазнав великих втрат», — додав пресофіцер.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Як повідомляла АрміяInform, на Времівському напрямку основним завданням російських військ залишається перерізання логістичних шляхів підрозділів Сил оборони України.

Залишити відповідь