«У них депресія, хочуть плачуть Київ»: Камалія заявила, що колишній чоловік більше не відпускає дочок в Україну

Суспільство

Камалія відкрила подробиці складних стосунків із колишнім чоловіком, Мохаммадом Захуром, у контексті їхнього спільного виховання дочок, Арабелли та Мірабелли.

Співачка зізналася, що головним каменем спотикання між ними стало питання про місце проживання дівчаток.

Доньки мріють повернутися до Києва, який вони називають своїм будинком, але їхній батько категорично проти цього через міркування безпеки.

«Вони мені навіть скаржилися, що у них у Лондоні депресія: «Ми не хочемо там жити,

Камалия перелезла через балкон гостиницы (видео)

хочемо повернутися до Києва». І мені останнім часом навіть казали: «Мамо, поговори з татом. Ти нас народжувала — ти маєш більше прав, ніж він. Ось де ти хочеш, щоб ми жили, а це у Києві, ось там ми маємо жити». Я вже з татом тисячу разів розмовляла. І ми лише сваримося із цього приводу. Він не хоче. Каже, що поки що йде війна, то тільки на канікули», — розповіла зірка. Після початку повномасштабної війни Мохаммад Захур перевіз дівчаток до Лондона, де вони живуть майже три роки. Камалія зазначила, що дівчатка почуваються нещасними далеко від батьківщини, називаючи своє перебування в

Их не пугают ни взрывы, ни ракеты»: Камалия рассказала, как ее дочери отказываются уезжать из Украины

Великобританії є депресивним. За словами співачки, доньки просять її переконати батька дозволити їм повернутися до Києва, стверджуючи, що мати має більше прав на їхнє виховання. Однак Захур непохитний, стверджуючи, що діти зможуть відвідувати Україну лише на канікули до закінчення війни. Це питання викликає часті конфлікти між колишнім подружжям, незважаючи на їх, здавалося б, добрі стосунки після розлучення. Ця ситуація наголошує на складності батьківських рішень в умовах кризи, коли емоційна прихильність дітей стикається з необхідністю забезпечення їхньої безпеки. Камалія, незважаючи на розбіжності із Захуром, продовжує ділитися своїм досвідом публічно, показуючи важливість відкритого діалогу та спроб знайти компроміс заради благополуччя дітей.

Залишити відповідь