Чекала на двійню: Анна Саліванчук вперше розповіла про болісну втрату

Події України

Українська акторка Анна Саліванчук вперше відверто розповіла про втрату доньки, яку пережила під час своєї першої вагітності. Тоді вона чекала на двійню – хлопчика і дівчинку.

Анна Саліванчук про втрату доньки

За словами зірки, на 15-му тижні лікарі повідомили їй, що серце дівчинки перестало битися. Хлопчик продовжував розвиватися, і у 2015 році Анна народила сина, якого назвала Глібом.

– Вона залишалася зі мною, поки я не народила Гліба. Це було дуже важко, адже я бачила на УЗД два сердечка, а потім одне з них зупинилося, – поділилася акторка.

Другий подібний випадок стався у 2018 році, коли Анна Саліванчук знову втратила дитину на 15-му тижні вагітності.

Анна Саліванчук про другу вагітність

Після того, як лікарі повідомили про зупинку розвитку плода, акторка вирішила пройти генетичний тест. З’ясувалося, що у ненародженої дитини бракувало однієї з хромосом, що і стало причиною зупинки розвитку.

Саліванчук зізналася, що зробила б аборт, якби плід не завмер. На такий складний крок вона зважилася б через серйозні генетичні порушення, з якими дитина не змогла б жити повноцінним життям.

– Я б зробила аборт, бо не готова була до цього. Великий уклін всім мамам, які чують якісь такі речі, але все одно народжують дітей, тому що це дуже важка праця, — відверто зауважила акторка.

Того важкого дня, коли лікарі підтвердили завмерлий плід, Анна виходила на сцену, де її героїня вимовляла болісні слова: “Я не хочу цю дитину, зробіть аборт”. Для акторки це був емоційно важкий момент, тому сльози на сцені були справжніми.

Після цих подій Анна вирішила бути обережнішою та не розповідати про свою третю вагітність. Акторка мовчала про очікування дитини, поки не пройшов критичний термін. Лише після того, як вона була впевнена у безпеці, поділилася новиною з близькими. У 2020 році Саліванчук народила сина Микиту.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Днями Анна Саліванчук дізналася, що її старший син Гліб має вроджену фізіологічну особливість – він народився без лівої частини щитоподібної залози. На щастя, у цьому немає нічого страшного, але доведеться спостерігатися в лікаря і кожних пів року здавати аналізи, зокрема на гормони.

Залишити відповідь