Динамо та Шахтар зіграли внічию в матчі з одним вилученням: як це було

Події України

Київське Динамо та донецький Шахтар не змогли визначити переможця у центральному матчі 11-го туру чемпіонату України з футболу.

Матч Динамо Київ – Шахтар відбувся на стадіоні імені Валерія Лобановського у Києві та закінчився з рахунком 1:1.

Динамо Київ – Шахтар: як минув матч

Перше українське дербі сезону активніше розпочали гірники. На восьмій хвилині матчу забивати міг Олександр Зубков, але влучив у поперечку.

На 17-й хвилині матчу Олександру Шовковському довелося робити вимушену заміну, адже через травму гру не міг продовжувати Денис Попов, якого замінив у грі Крістіан Біловар.

Загалом за перший тайм Шахтар завдав вісім ударів, проти двох у киян. Однак жодна з команд не пробивала у площину.

Відкрити ж рахунок першими вдалося підопічним Марино Пушича у другому таймі. Під час навісу з кутового першим на м’ячі був Микола Матвієнко, який пробив головою. Його удар парирував Георгій Бущан. Після цього м’яч із серією рикошетів дістався до Артема Бондаренка, який і став автором забитого голу.

На 60-й хвилині гірники залишилися у меншості після вилучення Дмитра Криськіва. Киянам вдалося зрівняти наприкінці другого тайму завдяки удару Олександра Караваєва.

Динамо Київ – Шахтар – 1:1

• Динамо: Бущан, Тимчик, Попов, Михавко, Дубінчак, Бражко, Андрієвський, Брагару, Буяльський, Кабаєв, Ванат
  • Шахтар: Різник, Конопля, Бондар, Матвієнко, Педро Енріке, Бондаренко, Криськів, Зубков, Судаков, Егіналду, Сікан.
  • Голи: Карваєв, 87 – Бондаренко, 48

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Таким чином Динамо повернулося на першу сходинку турнірної таблиці УПЛ, маючи в активі 26 очок після десяти матчів. У Шахтаря, який як і київський клуб має одну гру у запасі, зараз також 20 очок. Гірники йдуть на четвертій позиції.