Фани «Атлетико» ледве не зірвали мадридське дербі з «Реалом»

Політика

Через безлади на трибунах рефері був змушений перервати матч чемпіонату Іспанії з футболу між «Реалом» та «Атлетико».

Про це повідомляє офіційний сайт Ла Ліги.

«Реал» першим забив у ворота «Атлетико» на 64-й хвилині – рахунок відкрив Едер Мілітао. Після цього у голкіпера «вершкових» Тібо Куртуа з трибун домашньої арени «матрацників» полетіли запальнички та сторонні предмети. Рефері зупинив гру на 18 хвилин та забрав через поведінку фанів «Атлетико» команди з поля. Заспокоювати вболівальників пішов головний тренер господарів Дієго Сімеоне.

Після відновлення зустрічі його команді вдалося врятуватися від поразки. У компенсований час гол забив Анхель Корреа.

Український голкіпер «Реалу» Андрій Лунін провів весь матч у запасі.Мадридське дербі завершилося внічию 1:1. «Реал» з 18 очками займає друге місце, «Атлетико» з 16 пунктами – третій. Лідирує у Ла Лізі з 21 балом «Барселона».

Чемпіона Іспанії

8-й тур

29 вересня

«Атлетико» – «Реал» 1:1

Голи: Корреа, 90+5 – Мілітао, 64

Вилучення: Льоренте, 90+9 («Атлетико»)

Лондонський Челсі зацікавлений у послугах нападника збірної України та іспанської Жирони Артема Довбика.

Нападник Жирони Артем Довбик зацікавив Атлетіко, який готовий перевезти українця в Мадрид.

Форвард збірної України Артем Довбик потрапив до символічної збірної Ла Ліги сезону 2023/24. Нагороду футболіст отримав на заході Globe Soccer Awards, де нагороджували як найкращих представників чемпіонату Іспанії, так і загалом по всій Європі.

Увесь інсайд та актуальна інформація на нашому Телеграм-каналі, а також бонуси та швидкі новини.