Книгарню на проспекті Шевченка у Львові націоналізують ?

Поділитись
Про історію приватизації цього приміщення, що відбулася майже чверть століття тому, повідомив у Фейсбук перший заступник міського голови Львова Андрій Москаленко
Продовження історії щодо книгарні на проспекті Шевченка, – написав Москаленко.
Що вже зроблено:
1. Незаконні декорації демонтовано, складено відповідні протоколи.
2. Відбулася зустріч із власниками приміщення. Виявилося, що попередня власниця ТзОВ «Українська книгарня», яка отримала це приміщення у 2001 році для облаштування книгарні, – продала компанію іншій особі.
А тепер – найважливіше
Без оціночних суджень – лише факти
Як саме це приміщення опинилося у приватній власності ТзОВ «Українська книгарня»?
У 2001 році Львівська міська рада продала приміщення за 11 тисяч грн (зі знижкою 90%). Відповідна ухвала додається
Продаж передбачав збереження чіткого цільового призначення – книгарні без права відчуження, але в ухвалі зазначено, що ця умова діє лише два роки
Рішення про продаж підтримали літератори, члени Національної спілки письменників та інші культурні діячі, які надсилали відповідні звернення (додаються).
Що далі ?
Наші кроки:
1. Ініціюємо повернення приміщення у комунальну власність. Розуміємо, що документи 2001 року складені так, що сьогодні в цьому приміщенні може бути будь-що. До того ж змінився фактичний власник юридичної особи.
2. Паралельно працюємо з новим власником, щоб якнайшвидше відновити роботу книгарні. Діємо виключно в правовому полі та аналізуємо укладені договори оренди.
Найближчим часом проведемо брифінг, де детально розповімо про подальші кроки