«Кривбас» розгромно програв «Бетісу» та не кваліфікувався у єврокубки

Політика

У четвер, 29 серпня, український «Кривбас» програв іспанському «Бетісу» у матчі-відповіді плей-офф кваліфікації Ліги конференцій.

Про це повідомляє офіційний сайт «Кривбасу».

Перший поєдинок приніс перемогу «Бетісу» з рахунком 2:0. У сьогоднішній грі «Кривбас» повинен був перемагати з різницею у 3 мʼячі, щоб забезпечити собі місце в основному раунді Ліги конференцій.

Проте вдало провести матч в Іспанії українській команді не вдалось. «Кривбас» поступився з рахунком 0:3: Абде Еззальзулі оформив дубль, ще один мʼяч на рахунку Айтора Руїбаля. «Бетіс» забив усі голи у період з 40 по 43 хвилину.

Для «Кривбасу» боротьба за основний раунд єврокубків – завершений.Ліга конференцій

Плей-офф. Матч-відповідь

29 серпня

«Бетіс» (Іспанія) – «Кривбас» (Україна) 3:0 (Перший матч – 2:0)

Голи: Руїбаль, 40, Еззальзулі, 41, 43

Двоє українських арбітрів працюватимуть на Євро-2024 з футболу, повідомляла пресслужба УЄФА.

Крім того, УЄФА розгляне можливість розширення заявки збірних на чемпіонаті Європи-2024.

⚡️⚡️⚡️Увесь інсайд та актуальна інформація на нашому Телеграм-каналі, а також бонуси та швидкі новини.