Мессі встановив історичний рекорд для «Інтер Маямі»

Політика

Аргентинська зірка Ліонель Мессі оформив свій перший хет-трик у футбольній лізі США. За його участі “Інтер Маямі” розгромив “Нью-Інгленд Революшн” із рахунком 6:2 і завершив сезон із 74 очками, що є рекордом для MLS.

Про це пише видання Los Angeles Times.

37-річний Ліонель Мессі протягом 11 хвилин другого тайму (на 78-й, 81-й та 89-й хвилинах) оформив хет-трик, а його команда здобула перемогу з рахунком 6:2 (2:2).

Примітно, що у Маямі наразі 74 очки, і це рекорд ліги: ніколи раніше команда не набирала стільки очок за сезон MLS.

“Інтер Маямі” вже отримав 22 перемоги, вісім нічиїх та чотири поразк, та завершив сезон з відсотком перемог 0,765, що стало черговим рекордом MLS.У п’ятницю, 11 жовтня, збірна Аргентини не змогла переграти Венесуелу в кваліфікації чемпіонату світу – 2026 з футболу.

Нагадаємо, нападник збірної Аргентини Ліонель Мессі отримав травму у фіналі Кубка Америки проти збірної Колумбії.

Аргентинський нападник Інтера Маямі Ліонель Мессі пропустив щонайменше два матчі клубу через травму гомілкостопу, яку він отримав у фіналі Копа Америка-2024 проти Колумбії.

Увесь інсайд та актуальна інформація на нашому Телеграм-каналі, а також бонуси та швидкі новини.