Міністерство у справах ветеранів розробило стратегію ветеранської політики, яка буде комплексною та об’єднає усі ресурси і можливості органів держави, місцевого самоврядування, бізнесу та громадських організацій задля підтримки ветеранів. Про це в ефірі телеканалу ICTV розповів заступник міністра у справах ветеранів Руслан Приходько.
Ветеранська політика в Україні: минуле vs сьогодення
Заступник міністра у справах ветеранів Руслан Приходько зазначив, що ветеранська політика в Україні фактично почала зароджуватись з 2014 року.
І коли почалась повномасштабна війна в 2022 році, усі проблеми, які існували з 2014 року, в рази масштабувались. Держава уже не могла закривати їх точковими тактичними кроками, наголосив заступник міністра у справах ветеранів Руслан Приходько.
Стратегія ветеранської політики: що вона передбачає
Міністерство у справах ветеранів розробило державну стратегію ветеранської політики, попередньо проаналізувавши усі існуючі проблеми та проконсультувавшись із юристами і ветеранськими об’єднаннями.
На сьогодні на перший погляд ветерани мають багато можливостей як на державному, так і на місцевому рівні. Але, на жаль, вони часто розрізнені і несистематизовані, частина з них не працює, частина не має забезпечення коштами. І саме Стратегія ветеранської політики дозволить об’єднати зусилля державного та громадського секторів.
Руслан Приходько наголосив, що Мінветеранів стане інституційним актором, який координуватиме ветеранську політику у площині різних міністерств, відомств та місцевих органів влади.
Читайте також:
Заступник міністра з питань ветеранів назвав пріоритети ветеранської політики