По сусідству зі мною живе старенька бабуся Неля, деколи мене просить, щоб їй щось купила в місті. Дає гроші. Того дня попросила купити хліб, масло і кусочок ковбаски. Я послухала бабусю, а от зі мною продавчиня повелась недобре. Обрахувала на 130 грн. Коли повернулась до магазину, щоб довести свою правоту – вона ще й огризалась: “Пані, як ви можете мене звинувачувати, то ви так спішили, мені голову закрутили, тому порахувала більше”

Політика

Завжди мені когось шкода, ніколи не можу пройти повз того, хто просить милостиню. Думаю, що були якісь життєві обставини, які спричинили таку скруту тій людині. Чому так багато самотніх, безхатьків? У них мають бути якісь рідні!

Мій чоловік Віталік часто говорить: “Маріє, отямся! Ти не зможеш усім допомогти. Чому така наївна? Ходиш і не бачиш, який світ, кожен сам за себе, а ти одягнула ті “рожеві окуляри”, які давно час зняти!”

Розумію невдоволення чоловіка, але я по-іншому не можу! Часто бувають такі ситуації, що потрібно помогти людині – і все! Тому про деякі свої вчинки стараюсь не говорити.

От, наприклад, недавно їхала з міста додому. Спішила на маршрутку, у магазин вже не встигала зайти, а на зупинці був кіоск з хлібом. Поки вибирала – побачила чоловіка (років так 45), ходив і “очима ніби смакував” те, що на вітрині було.

Я купила дітям булочки, а він до мене підійшов і просить: “Пані, бачу, що ви інші, купіть і мені булочки, ось ті що закручені!”

Мені не було шкода тих 26 гривень – купила!

Подумала собі, а, може, хтось колись поможе моїм дітям. Продавчиня тоді вигукнула мені у слід: “Дивні ви, жінко, нехай би ішов на роботу і ще б вам купив булочку! Що ж то за чоловіки тепер пішли? Кожен, аби використати!”

Розумію її слова. На роботі теж користуються моєю добротою, якщо хтось про щось мене попросить – я мушу це зробити, щоб совість не мучила.

Не можу відмовити! Але так мене часто використовують! Дуже прикро через це.

Багато про що не говорю з чоловіком, бо він нервується.

По сусідству живе старенька бабуся Неля, деколи мене просить, щоб їй щось купила в місті. Дає гроші.

Того дня попросила купити хліб, масло і кусочок ковбаски.

Я послухала бабусю, а от зі мною продавчиня повелась недобре.

Обрахувала на 130 грн. Коли повернулась до магазину, щоб довести свою правоту – вона ще й огризалась: “Пані, як ви можете мене звинувачувати, то ви так спішили, мені голову закрутили, тому порахувала більше”.

Пояснила їй, що потрібно на роботі бути уважною, а не відповідати на телефонні дзвінки, коли обслуговуєте покупця. А вона мені: “Нічого подібного, я подивлюсь на запис, у нас є камери спостереження, які продукти ви купували!”

Продавчиня не хотіла визнавати свою помилку, а я не можу себе у таких ситуаціях захисти! Вже коли приходжу до дому, то в думках собі проговорюю, що могла так сказати чи по-іншому.

Не знаю, чому маю такий характер, не можу когось образити, але коли мене ображають – все що можу – це мовчати, або щось культурно відповісти.

Розумію, що так мене надовго не вистачить. Мої діти, чоловік від того терплять!

Автор – Наталя У.

Джерело

Залишити відповідь