Ще не руйнування, але вже межа: Буданов заявив про повільний регрес економіки РФ

Події України

Начальник ГУР Міноборони України Кирило Буданов заявив, що у 2025 році Росія стикнеться з критичними економічними проблемами, які вимагатимуть серйозних змін у політиці країни.

Вже зараз можна спостерігати певні ознаки падіння економіки РФ, хоча наразі вона ще має змогу підтримувати війну,  сказав Буданов в ефірі телемарафону Єдині новини.

Економіка РФ підходить до межі

– У 2025 році ми будемо спостерігати відходження російської економіки і фінансового сектору до небезпечної відмітки, але це не руйнування Російської Федерації. Це та межа, після якої їм потрібно буде приймати серйозні, системні рішення на рівні держави. До того часу їм буде важко, але вони будуть триматися. Після того – потрібно приймати серйозні рішення, – зазначив начальник ГУР.

Буданов також припустив, що Росія може перейти на повністю воєнну економіку, але піддав сумніву те, чи готові росіяни до такого переходу. На його думку, якщо Росія не змінить свій курс до середини 2025 року, її керівництво буде змушене ухвалювати вкрай складні рішення.

– Чи готові вони до цього? Можливо. Але чи захочуть? На сто відсотків можу сказати, що ні. Вони будуть намагатися зробити все, щоб уникнути такого сценарію. Проте, як саме ми зможемо знайти рішення і змусити виконати наші справедливі умови, залежить здебільшого від нас, – наголосив очільник ГУР.

На запитання щодо можливих змін у суспільних настроях у Росії, Буданов відповів, що наразі цього не слід очікувати, проте це можливо.

– Зміна настрою у Росії – це феномен. Вони начебто сталі, але завжди змінювалися діаметрально протилежно просто за день. Так було завжди у всі часи, – додав він.

Раніше повідомлялося, що станом на кінець листопада курс російського рубля знизився до найнижчого рівня за останні два роки.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Основними факторами стали низькі ціни на нафту, посилення санкцій проти російських компаній і високі державні витрати на війну. Усе це створює додатковий тиск на економіку країни.

Залишити відповідь