Спортсменка Євгенія Казбекова стала дворазовою срібною призеркою Європи зі скелелазіння

Політика

Українська спортсменка  Євгенія Казбекова стала дворазовою срібною призеркою Європи зі скелелазіння. Чемпіонат пройшов у швейцарському місті Віллар.

В останній змагальний день визначили сильніших у двоборстві, повідомляє НОК.

Українка Євгенія Казбекова поповнила медальну скарбничку ще однією нагородою, вона здобула “срібло”.

До фіналу двоборства (болдеринг та трудність) українка кваліфікувалася з першим результатом, а у фіналі спортсменка стала другою у болдерингу (84,8 бала) та третьою у трудності (68 балів).

З підсумковим результатом двоборства (152,8 бала) скелелазка стала другою та завоювала для себе ще одне срібло континентальної першості.До цього Євгенія Казбекова стала другою в дисципліні трудність.

“Срібло” у двоборстві стало історичним: це перша нагорода за історію виступів українців у цій дисципліні.

Крім того, Євгенія Казбекова завоювала перші за 14 років нагороди у жіночому скелелазінні саме на континентальній першості.

Нещодавно плавець Михайло Сербін здобув золоту медаль на Паралімпіаді-2024, яка стала третьою найвищою нагородою змагань для української збірної.

Також Україна здобула ще три медалі на Паралімпійських іграх 2024 року у Парижі. Нагороди отримали настільні тенісисти та штовхальники ядра.

Увесь інсайд та актуальна інформація на нашому Телеграм-каналі, а також бонуси та швидкі новини.