У Києві повітряна тривога лунала рекордні 10 годин – найдовша з початку вторгнення
У Києві повітряна тривога тривала зі вчорашнього вечора, 7 листопада, до ранку 8 листопада. Це найбільша за тривалістю повітряна тривога від початку повномасштабного вторгнення.
Про повітряну тривогу у Telegram повідомляли в пресслужбі Київської міської військової адміністрації.
Зазначається, що повітряну тривогу у Києві оголосили о 21:38. В столиці працювали сили Протиповітряної оборони.
Відбій повітряної тривоги оголосили о 7:35, вона тривала 9 годин і 57 хв. Найтриваліші повітряні тривоги в Києві: 27 травня 2022 року — 7 годин 55 хвилин та 31 липня 2024 року — 7 годин 14 хвилин. 5 вересня цього року повітряна тривога тривала 9 годин і 8 хвилин.
У Київській області станом на ранок 7 листопада були пошкоджені шість приватних будинків та чотири автомобілі. Постраждало 4 людини — водії автомобілів, які перебували в авто біля місця падіння уламків. 52-річний чоловік отримав наскрізне поранення тулуба, у 45 та 57-річного — поранення правої ноги, ще один чоловік зазнав множинних ушкоджень усього тіла. Потерпілих госпіталізували. Також горіла трава недіюча газова АЗС, пожежі ліквідували.Загалом у ніч на 8 листопада (із 18:00 7 листопада) росіяни завдали удару балістичною ракетою Іскандер-М із Ростовської області, чотирма керованими авіаційними ракетами Х-59/69 із повітряного простору Бєлгородської області, 92 ударними БпЛА типу «Shahed» та безпілотниками невстановленого типу із напрямків Курськ, Приморсько-Ахтарськ, Орел — рф, Чауда — Крим. Також тактична авіація завдала ударів керованими авіабомбами по Харківщині та Сумщині.
Станом на 09:00 підтверджено збиття 4-х керованих авіаційних ракет Х-59/69 та 62 БпЛА у Київській, Одеській, Миколаївській, Сумській, Харківській, Полтавській, Кіровоградській, Житомирській, Чернігівській, Дніпропетровській, Хмельницькій та Івано-Франківській областях. 26 російських безпілотників локаційно втрачено у різних регіонах України.