У школі змусять сидіти довше: МОН запроваджує ще один новий предмет

Суспільство

МОН запроваджує ще один новий предмет

МОН запроваджує ще один новий предмет
У школах навчатимуть енергоефективності. Про це повідомили в матеріалі, оприлюдненому на сайті МОН.

МОН запускає проєкт «Уроки енергоефективності» для поліпшення культури свідомого використання енергії серед учнівства.

Як планується реалізація:

1. Розроблення навчальних модулів та їхня інтеграція в навчальну програму. Після проходження експертизи й надання грифів, школи зможуть інтегрувати навчальні матеріали в галузеві дисципліни 5–11 класів. Це не передбачатиме додаткового навантаження, а пропонуватиме матеріали для відповідних тем програм, щоб актуалізувати їх.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

2. Розроблення додаткових матеріалів та інструментів: інтерактивних дидактичних ігор, відеороликів, навчальних матеріалів, сценаріїв для позаурочних заходів. Ці матеріали плануємо передати закладам освіти перед початком навчання у 2-му весняному семестрі.

3. Методологічна підтримка: вебінари та навчальні сесії для представників місцевих управлінь освітою, закладів освіти, обласних ІППО та вчительства для підтримки під час інтеграції модулів у навчальні програми.

4. Презентація цифрової інтерактивної платформи, яка передбачатиме курси з енергоефективності для 4–11 класів, а також допоміжні матеріали для вчительства. Це дасть змогу забезпечити рівний доступ до якісної освіти для всіх категорій дітей, зокрема для тих, хто навчається дистанційно.

Щоб впроваджувати теми енергоефективності в шкільну програму, МОН провело першу підготовчу зустріч із департаментами освіти ОВА. Спільно працюватимемо, щоб гарантувати ефективність впровадження, супервізію й підтримку на кожному з етапів реалізації.

«Уроки енергоефективності» стане частиною ширшої ініціативи впровадження теми зеленої енергетики в освіту в межах

Проєкт реалізується у співпраці Міністерства освіти і науки України спільно зі Всеукраїнською благодійною організацією «Інститут місцевого розвитку» (ВБО «ІМР») за підтримки Світового банку.

Comments

comments

Залишити відповідь