Україна втратила вбитими та пораненими 400 тисяч солдатів, але ці цифри занижені, – WP
Україна опинилася на критичному етапі своєї боротьби у війні, але поспішні переговори можуть лише погіршити ситуацію та посилити позиції диктатора володимира путіна.
Як зазначає The Washington Post, країна стикається зі значними втратами у території, армії та часі. Події найближчих тижнів визначать, чи зможе Україна зберегти суверенітет у межах своїх довоєнних кордонів або хоча б наблизитися до цього, чи ж агресор буде заохочений продовжувати свої дії.
Російські війська поступово захоплюють більше територій на Донбасі, і, згідно з публікацією, наразі росія контролює близько 20% території України, зокрема продовжуючи просування на заході. Україна ж втрачає ресурси швидше, ніж може їх поповнювати. Кількість втрат серед військових значна, і офіційна статистика у 400 тисяч убитих та поранених виглядає заниженою.
Одночасно з цим Україна стикається із зростаючою втомою серед європейських партнерів, які все частіше схиляються до ідеї переговорів на умовах «земля в обмін на мир». Подібні настрої підкріплюються обмеженими запасами військової техніки на континенті. У США ж майбутня позиція адміністрації Дональда Трампа, який обіцяв швидко завершити війну, але без конкретного плану, також створює ризики.
«Україна навряд чи витримає ще один рік цієї руйнівної війни. Але поспіх у досягненні мирної угоди може призвести до катастрофічного сценарію, який закріпить захоплення територій росією та створить передумови для нових атак, щойно Путін відновить свої ресурси», – застерігають автори статті.Вони також зазначають, що поганий мир залишить українців із гіркотою через зруйновані життя, міста та втрати. Відчуття зради може спрямувати їхній гнів на західних союзників, що ускладнить подальшу співпрацю. Ця боротьба, як наголошують у The Washington Post, є тією, яку ні Україна, ні США не можуть дозволити собі програти.
Нещодавно на боці рф проти України почали воювати солдати КНДР. Уже зараз серед них убито або поранено 3800 військових. Про це заявив президент України Володимир Зеленський у інтерв’ю американському журналісту Лексу Фрідману.
Перше бойове зіткнення ЗСУ з північнокорейськими військовослужбовцями відбулось у листопаді, а вже у грудні ми писали про втрати у лавах північнокорейської армії.
⚡️⚡️⚡️Увесь інсайд та актуальна інформація на нашому Телеграм-каналі, а також бонуси та швидкі новини.