Як студенти ЗУНУ підкорювали фінансові знання
У межах відзначення Тижня заощаджень та застосування інтерактивних методів навчання при вивченні дисципліни «Фінанси» (керівники курсу – професор кафедри фінансів ім. С.І. Юрія Тетяна Кізима та доцент цієї ж кафедри Світлана Коваль) відбувся турнір «Підкорюємо фінансові знання».
Організаторами турніру стали студенти групи ОО-21: Загурська Мар’яна, Вознюк Тетяна, Руда Юлія, Злагода Вікторія, Півторак Вікторія, Кримець Софія, Подставин Владислав, Пасовистий Павло, Данієлян Тімур, Жлуховський Іван, а його учасниками стали студенти факультетів економіки та управління, фінансів та обліку, які об’єдналися у 13 команд: «Фінансові титани», «Горобчики», «Фінансовий Штурм», «Ромашки», «Фінансові мушкетери», «Капітальні акули», «Фінансові магнати», «Економічна спека», «Кешмейкери», «Еквітас» та «ФінГенії». «Емешки» та «Петешки».
Учасники команд з ентузіазмом та зацікавленістю активно обговорювали непрості питання та шукали відповідали на них, демонструючи вражаючу ерудованість, креативність, здатність швидко мислити та глибокі знання в фінансовій сфері. При розв’язанні ситуаційних завдань студенти проявили обізнаність фінансових явищ та процесів, що дозволило накопичувати бали та відчути бажання перемогти.
Захоплення присутніх викликала мінівистава «Країна Фінансія» у якій персонажі розповідали про фінансові поняття у доступній і цікавій формі. Мудра чарівниця Софія (Кримець Софія) провела присутніх у Королівство Бюджету, Селище Доходів і Витрат, Місто Резервів і Активів, Ліс Інвестицій Печеру Боргів. Модна блогерка Віка (Мельничук Вікторія), яка любить спонтанні покупки і сприймає лайки як джерело доходів зрозуміла, що складання бюджету – зовсім не нудний процес. Амбітний стартапер Павло (Пасовистий Павло) осягнув, яка різниця між інвестиціями та кредитом, де взяти капітал для бізнесу та як грамотно управляти фінансами. Досвідчений пенсіонер Іван (Жлуховський Іван) поділився життєвим досвідом заощадження коштів та секретами оптимального розподілу та ефективного використання фінансових ресурсів. Пенсіонер Іван порадив усім присутнім уникати боргів і побажав досягнути фінансового добробуту
За результатами п’яти насичених раундів 1 місце зайняла команда «Емешки», 2 місце – «Фінансові титани», 3 місце – «Кешмейкери».
Після завершення турніру координатор – доцент кафедри фінансів ім. С.І. Юрія Світлана Коваль висловила подяку організаторам та учасникам за їхню наполегливість, щирість та позитивну атмосферу, що панувала протягом усього заходу. Присутні висловили спільну думку, що інтерактивні методи навчання сприяють активному залученню всіх учасників до процесу засвоєння знань, допомагають розвивати навички роботи в команді та заохочують до поглиблення знань.