Якою буде погода в Україні взимку: синоптик назвала найхолодніший місяць

Світ, Суспільство

Якою буде погода в Україні взимку: синоптик назвала найхолодніший місяць

Загалом середня сезонна температура повітря очікується на кілька градусів вищою за норму.

Погода в Україні взимку 2024-2025 років може бути теплішою за звичайну. Як прогнозує синоптик Віра Балабух, середня сезонна температура повітря очікується на 1-2 градуси вищою за норму.

Згідно з прогнозом, не виключено, що в південних областях країни, на Закарпатті, а також на півдні Кіровоградської, Дніпропетровської областей середня температура повітря взимку буде плюсовою та коливатиметься від 0 до +2˚С, передає Zn.ua.

Найнижчі температури повітря ймовірні на північному сході країни та на високогір’ї Карпат. Там температура повітря очікується мінусовою – від -3 до -4˚С і нижче.

Погода в Україні в грудні 2024 року
У перший місяць зими середня місячна температура повітря в Україні може бути на 1-2 градуси вищою за норму. Найбільші аномалії можливі на заході країни. У південному регіоні та на Закарпатті середня місячна температура залишатиметься ще плюсовою (0-2˚С). Найнижчі температури в грудні можливі на північному сході та на високогір’ї Карпат – від -1 до -3˚С і нижче.

Прогноз погоди на січень 2025 року
Найхолоднішим зимовим місяцем в Україні є січень. У 2025 році він може бути на один градус теплішим за кліматичну норму, а середня місячна температура може коливатися від +1…-2˚С на півдні. У північних, північно-східних областях і Карпатах буде холодніше – стовпчики термометрів опустяться до -3˚С і нижче.

Погода в Україні в лютому
Лютий також може бути на один градус теплішим за його середні багаторічні значення в 1991-2020 роках. На півдні країни та на Закарпатті середня місячна температура повітря буде плюсовою – +1-2 градуси і вище, а на північному сході до -3…-4 градуси і нижче.

Кількість опадів взимку в Україні очікується в межах норми: від 90-130 мм на рівнинній території і до 200 мм і більше в Карпатах.

Шукайте деталі в групі
Facebook








Джерело

Залишити відповідь