Зараз я перебуваю на межі розлучення зі своєю дружиною. Ми прожили разом майже 10 років. Але річ у тому, що я зустрів іншу жінку і планую створити з нею нову родину. Зараз мене цікавить житлове питання

Політика

Мати дружини вимагає моє виселення з квартири. Не знаю, що дальше мені робити.

– Зараз я перебуваю на межі розлучення зі своєю дружиною. Ми прожили разом майже 10 років. Але річ у тому, що я зустрів іншу жінку і планую створити з нею нову родину. Зараз мене цікавить житлове питання, – повідомляє мені клієнт – чоловік середнього віку.

— Справа в тому, що квартира неприватизована. Зараз там прописані: я, моя дружина та її мати. Раніше хотіли житло приватизувати, але нові обставини цьому перешкоджає. Мати дружини вимагає мого виселення із квартири.

— А я не розумію, чому я маю виселятися з цієї квартири. Так, спочатку квартира була матері дружини. Але вона дала письмову згоду на мою прописку до цієї квартири. Значить, я придбав право на житло. І виписуватись з квартири не бажаю. Планую в майбутньому зробити приватизацію житла, а потім розпорядитися своєю часткою. У мене буде нова сім’я, зайві гроші не завадять.

Я розповідаю відвідувачеві, що виселятися із квартири він не зобов’язаний. Він справді придбав право на це житло, оскільки був вселений за згодою наймача як член сім’ї. Бачу, що відвідувача моя відповідь повністю задовольнила.

А я зараз поставила себе на місце матері його дружини. Квартиру вона, напевно, отримала за свою тривалу трудову діяльність. Пішла назустріч доньці, дала згоду на прописку до квартири її чоловіка.

А зараз зять вчепився в цю квартиру і відмовляється її звільняти. І тепер їй доведеться ділити свої квадратні метри із абсолютно сторонньою людиною.

Малоймовірно, що в такій ситуації всі зацікавлені особи дійдуть єдиної думки. Як я зрозуміла з розповіді відвідувача, стосунки між ними дуже напружені.

Джерело

Залишити відповідь