169 квартир без світла: у Києві мешканці новобудови стали заручниками забудовника

Політика
У Києві 169 квартир у новобудові опинилися під загрозою відключення електроенергії через дії забудовника, який, за попередньою інформацією, не виконав технічні умови та залишив будинок на тимчасовому підключенні до мережі.

27 Чер, 16:06

У Києві 169 квартир у новобудові опинилися під загрозою відключення електроенергії через дії забудовника, який, за попередньою інформацією, не виконав технічні умови та залишив будинок на тимчасовому підключенні до мережі. Про це повідомив Омбудсман України Дмитро Лубінець.

У результаті багатоповерхівку було відключено від електропостачання.

За словами Лубінця, до Офісу Омбудсмана звернулася голова ОСББ, після чого було оперативно втрученося в ситуацію та відновлено електропостачання в будинку.

«Люди знову зі світлом, однак проблема є системною», — зазначив Лубінець.

Він наголосив, що тисячі мешканців новобудов в Україні й надалі стикаються з подібними проблемами, опиняючись між забудовниками та енергетичними компаніями, а інколи змушені користуватися комерційними тарифами.

За словами Омбудсмана, Офіс розпочав моніторинг ситуації в Києві, Київській області, а також у Дніпрі, Одесі та Львові. Також готуються пропозиції щодо змін у законодавстві для недопущення подібних випадків у майбутньому.

Раніше «Київщина 24/7» повідомляла про те, що у Києві колишньому начальнику Управління освіти Солом’янської РДА повідомили підозру у розтраті бюджетних коштів під час закупівлі електричної енергії для освітніх закладів району.

Читайте також: 32 тис. дол. за «легальний» виїзд: у Києві затримали шахрая, який обіцяв фіктивну інвалідність військовозобов’язаному

Фото: Офіс Омбудсмана

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці і в Telegram-каналі.

Залишити відповідь