Автотроща на Привокзальній: водій БМВ поспішав на потяг ?

Події України
Поділитись

Сьогодні, 22 червня, у Львові наа Привокзальній, на кільці та розгалуженні доріг на головний та приміський вокзали водій автомобіля БВМ не впорався з керуванням і вилетів на клумбу.

З фото із соцмереж видно, що автомобіль потрощено вщент. Повідлітали колеса. 

Про стан водія та ймовірний пасажирів наразі невідомо. 

Читайте також: заступник Андрія Садового скоїв ДТП

Залишити відповідь