Автотроща на Привокзальній: водій БМВ поспішав на потяг ?
Поділитись
Сьогодні, 22 червня, у Львові наа Привокзальній, на кільці та розгалуженні доріг на головний та приміський вокзали водій автомобіля БВМ не впорався з керуванням і вилетів на клумбу.
З фото із соцмереж видно, що автомобіль потрощено вщент. Повідлітали колеса.


Про стан водія та ймовірний пасажирів наразі невідомо.
Читайте також: заступник Андрія Садового скоїв ДТП