«Карасиків наловили»: бійці 42-ї бригади взяли в полон трьох окупантів

Суспільство

Бійці мотопіхотного батальйону 42-ї бригади взяли в полон трьох російських окупантів.

Про це повідомили на сторінці 42-ї окремої механізованої бригади імені Героя України Валерія Гудзя.

У бригаді опублікували світлини трьох полонених та зазначили, що окупанти прийшли на війну проти України за грошима.

«Отаких „карасиків“ наловили бійці мотопіхотного батальйону 42 ОМБр», — зазначили в підрозділі.

Військові додали, що для цих росіян полон став шансом залишитися живими.

«Окупанти прийшли за грошима, але їм пощастило — залишились живими», — повідомили в 42-й бригаді.

У підрозділі також анонсували, що згодом розкажуть про полонених детальніше.

Окремо військові звернули увагу підписників на те, що серед трьох захоплених є білорус.

Залишити відповідь