Заступник Садового сказав, хто має відновити пошкодження на Привокзальній

Події України
Поділитись
Про автотрощу на Привокзальній у Львові “Контент Медіа” вже писав. Водій авто БМВ не впорався з керуванням і влетів на клумбу, сильно пошкодивши автомобіль.
Понищено також елементи благоустрою. На це відреагував перший заступник міського голови Львова Андрій Москаленко. 
Сьогодні о 05:30 на кільці біля залізничного вокзалу — чергова зухвала ДТП, написав чиновник Садового. 
Вкотре за останній час стикаємося з абсолютною безвідповідальністю на дорогах міста.
Водій напідпитку не впорався з керуванням. Як наслідок — влетів у квітник, понищив елементи благоустрою та майно громади.
За такі речі має бути жорстка відповідальність.

Місто створює комфорт для людей, і ми точно не дозволимо нищити те, що робиться зусиллями багатьох львів’ян.
За останній час маємо вже кілька таких випадків.
Це точно не має і не буде відновлюватись коштом платників податків. За це має платити порушник.
Дякую нашим службам, які з самого ранку вже працюють на місці та наводять лад.

Залишити відповідь