Взяв Tesla без дозволу і сів за кермо п’яним: у Києві неповнолітній водій протаранив дві припарковані автівки
22 Чер, 16:44
У Подільському районі столиці сталася ДТП за участю неповнолітнього водія. Хлопець, перебуваючи за кермом автомобіля Tesla, не впорався з керуванням і врізався у дві припарковані автівки. Про це повідомили в патрульній поліції Києва.
Про аварію правоохоронців повідомили очевидці. На місці події патрульні встановили, що внаслідок зіткнення транспортні засоби отримали механічні пошкодження. На щастя, ніхто з людей не постраждав.
Під час спілкування з водієм інспектори помітили у нього ознаки алкогольного сп’яніння. Перевірка за допомогою приладу Drager показала 1,03 проміле алкоголю в організмі.
Згодом з’ясувалося, що за кермом перебував неповнолітній. На місце події прибув його брат, який є законним представником хлопця. Він повідомив, що підліток без дозволу взяв ключі від автомобіля та самовільно поїхав з дому.
«На брата керманича, який є законним представником, ми склали протокол за ч. 3 ст. 184 (Неналежне виконання батьківських обовʼязків) КУпАП та викликали на місце ювенальну превенцію, які надалі з’ясовуватимуть обставини події», – йдеться в повідомленні.


«Київщина 24/7» також повідомляла, що у Вишгородському районі Київської області сталася дорожньо-транспортна пригода з постраждалим. 36-річний водій автомобіля ЗАЗ не обрав безпечної швидкості руху та здійснив наїзд на чоловіка, який переходив проїзну частину у невстановленому місці. Унаслідок ДТП 40-річний пішохід отримав тілесні ушкодження.
Читайте також: Кількість жертв ДТП у Броварах зросла: померла ще одна дитина
Фото: патрульна поліція Києва
Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці і в Telegram-каналі.