Зірвали окупантам Гіацинт: дронарі 151 бригади «демілітаризували» гармату окупантам

Суспільство

Гармата 2А36 «Гіацинт-Б» веде вогонь. Ілюстративне фото

Оператори БПЛА 151 окремої механізованої бригади виявили та знищили важку гармату росіян.

Відео ураження опублікувало Угруповання об’єднаних сил.

Оператори БПЛА батальйону «Northern Eagle» 151 ОМБр продовжують результативно полювати на ворожу артилерію. Завдяки точному виявленню цілі та майстерній роботі пілотів було знищено російську гармату 2А36 «Гіацинт-Б».

Кожна втрата артилерійських засобів противника зменшує його вогневі можливості та допомагає зберегти життя українських воїнів.

Гармата 2А36 «Гіацинт-Б» має дальність стрільби 40 км активно-реактивними снарядами, що є найбільшою відстанню з усіх артилерійських систем калібру 152 мм. І поступається у цьому відношенні лише 203-мм САУ 2С7 «Піон».

Як повідомляла АрміяInform, траса Донецьк — Маріуполь під вогневим контролем бригади «Спартан».

Залишити відповідь