У Львові будуть судити чоловіка, якого позбавили прав, але він їздив під кайфом

40-річному львів’янину, якого позбавили прав, але їздив у стані наркотичного сп’яніння, тепер замість штрафу загрожує більш суворе покарання – до трьох років позбавлення волі.
Як повідомили у поліції Львівщини, у грудні 2025 року суд наклав на правопорушника адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі 17 тисяч гривень та позбавив його права керування всіма видами транспортних засобів на один рік за те, що він керував автомобілем Hummer у стані наркотичного сп’яніння.
Проте в лютому 2026 року зловмисник не виконав постанову суду. Його знову зупинили у Львові поліцейські Управління патрульної поліції у Львівській області за порушення правил дорожнього руху під час керування автомобілем Tesla Cybertrack. Після цього суд наклав на правопорушника адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі 74 800 гривень та позбавив його права керування всіма транспортними засобами на п’ять років з оплатним вилученням автомобіля.
Надалі чоловік, знаючи про постанови судів, не виконав їх, і в травні 2026 року його зупинили у Львові поліцейські Управління патрульної поліції у Львівській області за порушення правил дорожнього руху. До того ж він керував автомобілем Tesla Cybertrack у стані наркотичного сп’яніння.
Після цього випадку слідчі відділу поліції №1 Львівського районного управління поліції №1, за процесуального керівництва Галицької окружної прокуратури, розпочали за фактом кримінальне провадження за ч.1 ст.382 (Невиконання судового рішення) Кримінального кодексу України.
Досудове розслідування у цьому кримінальному провадженні завершене, обвинувальний акт скерований на розгляд суду. Тепер обвинуваченому загрожує штраф від п’ятисот до однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавлення волі на строк до трьох років.
Читайте також: у ДТП на квадроциклі загинула неповнолітня