Купатися заборонено: у Боярській громаді обмежили відпочинок на водоймах
26 Чер, 07:22
У Боярській міській територіальній громаді на Київщині запровадили заборону на купання у всіх місцевих водоймах. Про це повідомили в Боярській міській раді.
Таке рішення ухвалив виконавчий комітет Боярської міської ради з метою підвищення безпеки населення та недопущення нещасних випадків під час відпочинку біля води.
Відтепер обмеження поширюється на всі водні об’єкти, розташовані на території громади. У місцях, де люди традиційно відпочивають біля водойм, уже встановили інформаційні таблички з попередженням «Купатися заборонено». Місцевих жителів просять зважати на ці застереження та утриматися від заходу у воду.
До складу Боярської міської територіальної громади входять 11 населених пунктів: місто Боярка, а також села Тарасівка, Нове, Малютянка, Забір’я, Княжичі, Жорнівка, Перевіз, Іванків, Новосілки та Дзвінкове. Таким чином, заборона стосується водойм у кожному з цих населених пунктів.
«Київщина 24/7» також повідомляла, що у Гідропарку в Києві загинули двоє іноземців під час купання в Дніпрі. Поліція встановлює обставини. Інцидент стався на одному з пляжів у Дніпровському районі Києва. До правоохоронців надійшло повідомлення, що під час перебування біля річки Дніпро двоє чоловіків стрибнули з пірса у воду та згодом не змогли самостійно вибратися на поверхню.
Читайте також: Трагічна статистика: з початку літа на водоймах Київщини загинули 11 людей, серед них — підліток
Фото: Боярська міська рада
Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці і в Telegram-каналі.