У Львові знову впало дерево

Поділитись
На вул. Івана Франка 138, впало дерево. Про це повідомили у мерії.
Аварійна бригада вже працює на місці і ліквідовує наслідки.
Просимо мешканців та перехожих не наближатися до цієї ділянки, адже частина дерева ще залишається завислою і може становити небезпеку, додали чиновники Ратуші.
Читайте також: у Львові дерево впало на авто