У Львові знову впало дерево

Події України
Поділитись

На вул. Івана Франка 138, впало дерево. Про це повідомили у мерії. 

Аварійна бригада вже працює на місці і ліквідовує наслідки.

Просимо мешканців та перехожих не наближатися до цієї ділянки, адже частина дерева ще залишається завислою і може становити небезпеку, додали чиновники Ратуші. 

Читайте також: у Львові дерево впало на авто 

Залишити відповідь