«Буцефал» для «Онуків»: 66-та бригада отримала БТР-4Е для другого мехбату
Підрозділи 66-ї окремої механізованої бригади імені князя Мстислава Хороброго продовжують переозброєння та отримують нову техніку для виконання бойових завдань.
Про це повідомили на сторінці 66-ї окремої механізованої бригади імені князя Мстислава Хороброго.
Відтепер на озброєнні другого механізованого батальйону «Онуки Адольфівни» є український бронетранспортер БТР-4Е «Буцефал».
Ця повнопривідна бойова машина з колісною формулою 8×8 поєднує високу мобільність, прохідність і вогневу міць, що особливо важливо в умовах сучасного поля бою.
У бригаді зазначили, що головне завдання БТР-4Е — швидко та безпечно доставити піхоту до району виконання бойового завдання, забезпечивши захист особового складу під час руху.
Командир батальйону Юрій «Юдж» Горобець наголосив, що така техніка сьогодні вкрай потрібна на передовій.
«БТР-4Е призначений для швидкого та безпечного транспортування піхоти до зони спішування. З досвіду суміжних підрозділів, його броня здатна витримувати до дев’яти влучань FPV-дронів, а завдяки колісній базі „Буцефал“ може продовжувати рух навіть після підриву на міні та втрати одного чи двох коліс. Це дуже потужна техніка, вкрай необхідна на фронті», — розповів він.
Окрім захисту та мобільності, бронетранспортер оснащений бойовим модулем, який дозволяє ефективно підтримувати піхоту вогнем під час бою.