Через великі втрати ворог майже припинив атакувати на Олександрівському напрямку
Окупант суттєво знизив активність на більшій частині сектора 141-й механізованої бригади.
Про це розповів в ефірі «Єдиних новин» командир самохідного артилерійського дивізіону 141-механізованої бригади майор Станіслав Жучок.
«Перша причина цього — втрати. Протягом попередніх місяців противник знав відчутних людських технічних втрат у спробах атакувати.
Друга — активні наші дії, що змушують противника швидше думати про оборону, а не про наступ», — розповів Станіслав Жучок.
Також на наступальну потугу ворога впливають удари по російській логістиці.
«Ворожі ланцюги постачання зазнають ударів, і це безпосередньо позначається на спроможності підтримувати оборонні дії в нашій смузі відповідальності», — зазначив Станіслав Жучок.
Як повідомляла АрміяInform, на Олександрівському напрямку гармаші 141-ї бригади вражають окупантів не лише за допомогою дронів, але й класичною ствольною артилерією.