Два авто — вщент: на Київщині затримали палія після побутової сварки
23 Чер, 20:38
На території Іванківської громади правоохоронці викрили чоловіка, який через побутовий конфлікт підпалив два автомобілі місцевої жительки. Про це повідомили у поліції Київщини.
За даними слідства, 52-річний фігурант за допомогою паливно-мастильних матеріалів підпалив автомобілі «Volkswagen» та «Ford», які були припарковані поблизу приватного будинку потерпілої.
Унаслідок пожежі обидва транспортні засоби були повністю знищені.
Злочинну діяльність чоловіка задокументували працівники Вишгородського районного управління поліції за оперативного супроводу співробітників Управління внутрішньої безпеки та із залученням спецпідрозділу КОРД поліції Київської області.

Під час проведення обшуків у помешканні підозрюваного правоохоронці виявили та вилучили речові докази, які підтверджують його причетність до злочину. Також встановлено, що чоловік перебуває у статусі СЗЧ.
Зловмисника розшукали та затримали в одному з районів Чернігівської області в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України. Наразі він перебуває в ізоляторі тимчасового тримання.
Слідчі за процесуального керівництва Дарницької спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Центрального регіону повідомили фігуранту про підозру за фактом умисного знищення чужого майна, вчиненого шляхом підпалу (ч. 2 ст. 194 Кримінального кодексу України).

Санкція статті передбачає до 10 років позбавлення волі. Досудове розслідування триває.
Раніше «Київщина 24/7» повідомляла про те, що на Броварщині повідомили підозру чоловіку, який, після сварки, навмисно підпалив автомобіль свого знайомого.
Читайте також: Сірники, сміття і знищений магазин: на Фастівщині чоловік підозрюється в умисному підпалі
Фото: поліція Київщини
Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці і в Telegram-каналі.