Мало який руський допливе до середини Чорного Жеребця: річка біля Лимана прийняла вже багатьох окупантів
Наші пілоти тримають під контролем логістику противника через річку Чорний Жеребець, а також б’ють російській логістиці від Кремінної.
Про це на стрімі Армія TV розповів речник 66-ї механізованої бригади імені князя Мстислава Хороброго Василь Денисюк.
«Ми робимо все, щоб виявляти противника дуже далеко на підступах від лінії бойового зіткнення і завдавати ураження, унеможливлювати затягування чи то особового складу, чи то якоїсь техніки ближче до переднього краю», — зазначив Василь Денисюк.
За його словами, окупанти періодично завдають ударів у різних місцях, намагаються виявляти вразливі місця в обороні.
«Станом на зараз противник намагається наближатися до переднього краю, намагається інфільтруватися, але якихось суттєвих успіхів немає. Від початку року 66-та бригада не віддала противнику жодної позиції», — зазначив Василь Денисюк.
Як повідомляла АрміяInform, під Лиманом росіяни атакують піхотою.