«Ми відкрили полювання на ворожі антени і знищуємо їх десятками та сотнями»: у Покровську засліплюють ворожих пілотів
Окупанти намагаються наростити у місті свою ударну компоненту у вигляді БПЛА, для чого встановлюють велику кількість антен.
Про це на стрімі АрміяTV розповів начальник відділу комунікацій 7-го корпусу швидкого реагування ДШВ полковник Володимир Полевий.
«Ворог продовжує накопичувати підрозділи, заводити їх в місто, облаштовувати позиції. Зокрема, намагається наростити свою ударну компоненту у вигляді БПЛА та артилерії.
І для цього йому треба багато заводити антен. Ми фіксуємо цю активність і починаємо працювати саме по цих цілях, таким чином засліплюючи противника», — зазначив Володимир Полевий.
За його словами, у Покровську та Мирнограді є певні передумови для розгортання ворожих антен.
«Це високі будови, димарі, промка, наявність великої кількості цивільних антен, під які можна замаскуватися, прикинутися простою антеною для телебачення.
Крім всього іншого, противник затягнув оптоволокно в саме місто. Але для того, щоби наблизитися до лінії бойового зіткнення, ворогу потрібні так звані Wi-Fi мости.
Тобто це така мережа роутерів, так, яка передає інтернет-сигнал якнайближче до лінії фронту. Тому величезна кількість техніки і антен заводиться», а розповів Володимир Полевий.
За його словами, у ворога на цьому напрямку працюють сили центру «Рубікон».
Як повідомляла АрміяInform, ЗСУ послаблюють наступ ворога під Покровськом.