Напав на жінку та відібрав мобільний: у Голосіївському районі засудили серійного крадія
9 Чер, 09:15
У Києві суд виніс вирок чоловікові, який пограбував жінку в Голосіївському районі та відібрав у неї мобільний телефон. Зловмисника засудили до 7 років і 3 місяців позбавлення волі.
Як повідомили у поліції Києва, злочин стався у квітні на проспекті Науки. Нападник вихопив телефон із рук 45-річної перехожої та втік з місця події. Потерпіла одразу звернулася до правоохоронців.
У ході оперативно-розшукових заходів поліцейські встановили особу підозрюваного. Ним виявився 31-річний уродженець Дніпра, який переїхав до столиці близько року тому та раніше вже притягувався до кримінальної відповідальності за майнові злочини.

Слідство встановило, що після пограбування чоловік здав викрадений телефон до ломбарду. Правоохоронці розшукали гаджет, вилучили його та повернули власниці. Самого фігуранта затримали та повідомили про підозру за грабіж, вчинений повторно в умовах воєнного стану.
Після завершення досудового розслідування обвинувальний акт скерували до суду. Вивчивши зібрані докази, суд визнав чоловіка винним та призначив йому покарання у вигляді 7 років і 3 місяців ув’язнення.
Раніше «Київщина 24/7» повідомляла про те, що у Києві повідомили підозру чоловікові, який намагався викрасти експонати з музейного потяг. Щоб здійснити задумане, він розбив вікно вагона та перевдягнувся у форму залізничника.
Читайте також: В Ірпені з’явиться безбар’єрний маршрут: деталі масштабного проєкту
Фото: Національна поліція
Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці і в Telegram-каналі.