Обіцяв допомогти з продажем: у Києві судитимуть чоловіка, який привласнив понад 2,5 мільйона гривень за чужі авто
27 Чер, 11:09
У Києві судитимуть 37-річного чоловіка, якого обвинувачують у привласненні понад 2,5 млн грн від продажу чужих автомобілів. За даними слідства, він під приводом допомоги у реалізації транспортних засобів заволодівав коштами їхніх власників.
Як повідомили у поліції Києва, правоохоронці задокументували два епізоди шахрайської схеми. За версією слідства, спочатку фігурант пообіцяв знайомому допомогти з продажем автомобіля Jeep Cherokee. Після укладення угоди він отримав від покупця майже 19 тисяч доларів, однак власнику авто гроші не передав.
Під час досудового розслідування слідчі встановили ще один аналогічний випадок. За інформацією правоохоронців, чоловік знайшов покупця на Mercedes C300, організував оформлення документів і отримав за автомобіль 43 тисячі доларів, які також привласнив.

Загальна сума збитків, завданих потерпілим, перевищила 2,5 млн грн.
Досудове розслідування завершено, а обвинувальний акт скеровано до суду. Обвинуваченому інкримінують шахрайство, вчинене в особливо великих та великих розмірах в умовах воєнного стану, а також незаконне заволодіння транспортним засобом. Санкції статей передбачають до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
Раніше «Київщина 24/7» повідомляла про те, що у Києві затримали 25-річного чоловіка, який скоїв грабіж квартири та розбійний напад у Печерському та Голосіївському районах.
Читайте також: 32 тис. дол. за «легальний» виїзд: у Києві затримали шахрая, який обіцяв фіктивну інвалідність військовозобов’язаному
Фото: Національна поліція
Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці і в Telegram-каналі.