«Оріони», С-300, «Панцир» і «Небо-У»: СБС відзвітували про понад 60 уражених цілей у Криму

Суспільство

У ніч проти 23 червня підрозділи Сил безпілотних систем ЗСУ завдали ударів по понад 60 важливих цілях противника в тимчасово окупованому Криму.

Про це повідомив командувач Сил безпілотних систем ЗСУ майор Роберт «Мадяр» Бровді.

За його словами, ніч для російських військових об’єктів у Криму видалася «запальною», а екіпажі СБС відпрацювали по широкому спектру цілей — від систем ППО до логістичної та паливної інфраструктури.

«москва ляже у Криму. Птахи СБС сприятимуть і надалі», — зазначив Роберт Бровді.

Серед уражених об’єктів — три розвідувально-ударні безпілотники «Оріон», чотири засоби протиповітряної оборони, нафтова інфраструктура в Керчі, газорозподільча станція, електропідстанція, а також логістичний транспорт і паливозаправники окупантів.

Зокрема, в районі Керчі підрозділи 1-го окремого центру СБС уразили три БПЛА «Оріон», які російські війська використовують як носії керованих авіабомб і малогабаритних крилатих ракет.

Там само під удар потрапили нафторезервуари Керченської (Камиш-Бурунської) ТЕЦ.

У районі Багерового було уражено зенітний ракетно-гарматний комплекс «Панцир-С1», а поблизу Курортного — пускову установку С-300 та зенітну установку ЗУ-23.

Окремо підрозділи СБС завдали удару по російській радіолокаційній станції «Небо-У» в районі Керчі.

По електропідстанції 330/110 кВ «Західно-Кримська» в районі Кар’єрного працювали бійці 427-ї окремої бригади СБС «Рарог» та 413-го окремого полку СБС «Рейд».

У районі Трудового було уражено газорозподільчу станцію «Сімферополь».

Крім Криму, підрозділи СБС відпрацювали по цілях на тимчасово окупованій частині Донеччини та на південному напрямку.

Зокрема, 20-та окрема бригада СБС «К-2» завдала ударів по навчальному полігону операторів БПЛА 4-ї окремої мотострілецької бригади рф у районі Дебальцевого, а також по цистерні з пально-мастильними матеріалами поблизу Горлівки.

412-та окрема бригада СБС Nemesis уразила ворожий логістичний транспорт у районі Приазовського на Запоріжжі.

Також логістику окупантів у Криму, а ще в Донецькій, Луганській, Запорізькій та Херсонській областях уражали підрозділи «Птахів Мадяра», бригади «К-2», Nemesis та 1-го окремого центру СБС.

У Силах безпілотних систем наголосили, що робота по військових об’єктах противника триватиме й надалі.

Залишити відповідь