Половина Криму без світла, горить ТЕЦ у Керчі — шлейф диму майже 50 кілометрів
У тимчасово окупованому Криму вночі та вранці 23 червня лунали вибухи, повідомляється про низку уражених об’єктів.
Інформація з’явилася в моніторингових каналах та соціальних мережах.
Серія вибухів фіксувалася у Керчі, Феодосії, Радянському та Нижньогірському районах. Місцеві жителі повідомляли про роботу російської ППО.
Наразі відомо про перебої з електропостачанням у Сімферополі та Радянському районі.
Моніторинговий канал «Кримський вітер» повідомив про пожежу на ТЕЦ у Керчі. За попередньою інформацією, сталося влучання у резервуар. Заданими супутникової зйомки фіксуються шлейф диму завдовжки 47 кілометрів.
Також повідомлялося про пожежу в районі Джанкоя поблизу села Ізумрудне, неподалік мосту через Північно-Кримський канал.
Зафіксовано й ураження підстанції «Насосна-2» (220/110/35/10 кВ), що супроводжується ознаками масштабної пожежі за супутниковими даними.
Окупаційна влада півострова повідомила, що без світла наразі залишилися Євпаторія, Саки, Джанкой та чотири райони.
Що відбувається в Криму: перекритий Чонгар, дефіцит у магазинах і паливна криза

Як повідомляла АрміяInform, Сили оборони уразили два зенітні ракетно-гарматні комплекси «Панцир», розміщені безпосередньо на Кримському мосту.
Раніше у СБС показали, як палає нафтогазова інфраструктура ворога у Криму.