Полювання на магнітолу провалилось: у центрі Києва затримали двох крадіїв
23 Чер, 19:46
Столичні правоохоронці затримали двох чоловіків, які вночі намагалися обікрасти припаркований автомобіль на Андріївському узвозі. Про це повідомили у поліції Києва.
За даними правоохоронців, 29-річний та 37-річний кияни пошкодили багажне відділення автомобіля ВАЗ та проникли до салону транспортного засобу. Зловмисники планували викрасти магнітолу, мастило, одяг та інші речі побутового призначення.
Під час скоєння злочину чоловіків помітили поліцейські, які патрулювали вулиці нічного міста. Побачивши правоохоронців, фігуранти намагалися втекти, однак їх оперативно затримали.

Слідчі затримали чоловіків та повідомили їм про підозру за фактом незакінченого замаху на крадіжку.
Санкція інкримінованої статті передбачає до п’яти років позбавлення волі.
Раніше «Київщина 24/7» повідомляла про те, що у Києві завершили досудове розслідування щодо 23-річного чоловіка, якого обвинувачують у грабежі на території столичного ярмарку. Обвинувальний акт уже скерували до суду.
Читайте також: Нічна трагедія на неосвітленій дорозі: на Фастівщині автомобіль на смерть збив жінку на переході
Фото: Національна поліція
Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на Facebook-сторінці і в Telegram-каналі.