Понівечені авто і люди в пастці: на Білоцерківщині рятувальники деблокували постраждалих після ДТП

Політика
під Білою Церквою рятувальники витягли двох людей із розбитих авто

9 Чер, 08:49

На Білоцерківщині рятувальники деблокували двох постраждалих внаслідок дорожньо-транспортної пригоди.

Як повідомили у ДСНС Київщини, аварія сталася 8 червня близько 13:42 поблизу села Сніжки на автодорозі М-05 Київ – Одеса. На місце події оперативно прибули рятувальники 8-ї Державної пожежно-рятувальної частини селища Ставище.

За попередніми даними, зіткнулися два легкові автомобілі. Унаслідок ДТП люди опинилися затиснутими в пошкоджених транспортних засобах.

За допомогою спеціального аварійно-рятувального обладнання надзвичайники деблокували двох постраждалих — 1996 та 1986 років народження. Після цього їх передали медикам екстреної допомоги для подальшого обстеження та лікування.

Наразі обставини та причини дорожньо-транспортної пригоди встановлюються.

Раніше «Київщина 24/7» повідомляла про те, що у справі смертельної ДТП на Чоколівському бульварі, яка забрала життя чотирьох людей, суд обрав запобіжний захід водієві автомобіля Mercedes-Benz.

Читайте також: Соціальне таксі для ветеранів: Коцюбинська громада отримала спецавто для «Ветеранського простору»

Фото: ДСНС Київщини 

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці і в Telegram-каналі.

Залишити відповідь