Розлив стічних вод у Рогозові: екоінспекція зафіксувала повторне забруднення

Політика
У селі Рогозів Бориспільського району Київської області зафіксовано повторний розлив стічних вод.

24 Чер, 10:58

У селі Рогозів Бориспільського району Київської області зафіксовано повторний розлив стічних вод. Про це повідомляє Державна екологічна інспекція Столичного округу.

Обстеження території було проведене 23 червня 2026 року державними інспекторами спільно з представниками КП «Бориспільводоканал» та громадськості. Перевірка здійснювалася у межах контролю за дотриманням природоохоронного законодавства та у зв’язку зі зверненням громадянина.

За результатами огляду встановлено наявність розливу стічних вод із характерним неприємним запахом. Водночас інспектори зазначили, що забруднення локалізоване в межах земельної ділянки, а фактів скиду безпосередньо у водні об’єкти на момент перевірки не виявлено.

Для встановлення можливого забруднення ґрунтів фахівці відібрали проби для лабораторного аналізу, який має визначити склад і ступінь впливу стічних вод на довкілля.

Екоінспекція також констатувала, що проблема не була усунута з попереднього обстеження, а її характер може свідчити про систематичність. У зв’язку з цим планується встановлення джерела забруднення та відповідальних осіб.

Після отримання результатів лабораторних досліджень матеріали будуть передані до Бориспільської міської ради для реагування, а також до правоохоронних органів — для долучення до кримінального провадження.

Раніше «Київщина 24/7» повідомляла про те, що у селі Тарасівка, Фастівського району, виявлено захороненням відходів шляхом їх загортання у ґрунт без дозвільних документів.

Читайте також: Пускатимуть усіх перехожих: на Оболоні в колишньому гольф-клубі встановлюють сучасні модульні укриття

Фото: Державна екологічна інспекція Столичного округу

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці і в Telegram-каналі.

Залишити відповідь