Спалили дві С-300 на $50 мільйонів: під Волновахою гвардійці знищили вороже ППО
Оператори БПЛА батальйону Black Sky бригади «Спартан» виявили і знищили дві пускові установки зенітно-ракетного комплексу С-300.
Відео знищення опублікувала 3-тя бригада оперативного призначення НГУ «Спартан».
Знищені установки росіяни розгорнули неподалік Волновахи поруч із трасою Донецьк—Маріуполь.
Вартість знищеної ворожої техніки ~ 50 мільйонів доларів.
Утім, як зазначили гвардійці, найголовніше — окупанти втратили змогу завдавати ударів по прифронтових територіях Донеччини (зазвичай ворог використовує С-300 в режимі «земля-земля» для обстрілів наземних цілей).
Воїни НГУ анонсували: «Спартан» продовжує працювати по «глибокому тилу» росіян. Далі буде.
Як повідомляла АрміяInform, під Костянтинівкою бійці «Хижака» виявляють і знищують дрони-ждуни, якими росіяни намагаються бити по українській техніці.