Творчий тріумф Ірпеня: юний співак Марк Пенчук підкорив всеукраїнський проєкт Dity.Help Music 2026

Політика

Талановитий вихованець ірпінської вокальної школи Марк Пенчук продемонстрував високий рівень виконавської майстерності та успішно пройшов до фіналу престижного всеукраїнського благодійного музичного конкурсу Dity.Help Music 2026. Про вагоме досягнення юного артиста офіційно повідомила голова Європейської асоціації жінок України Віолетта Дворнікова, відзначивши високий творчий потенціал Ірпінської громади, де попри всі виклики продовжують зростати цілеспрямовані та обдаровані діти. Про це повідомила голова Європейської асоціації жінок України Віолетта Дворнікова.

Свій вокальний талан, артистизм і сценічну культуру Марк уже тривалий час розвиває у вокальній студії Golden Voice Production Studio під керівництвом досвідченої наставниці Тетяни Мартиновець. Окрім професійних занять вокалом, хлопець опановує гру на музичних інструментах і є активним учасником численних міських та всеукраїнських творчих і благодійних заходів. Вихід до фіналу такого масштабного конкурсу став закономірним результатом наполегливої праці самого виконавця та професійної підтримки його викладачів, які отримали щирі вітання від спільноти та профільних асоціацій.

Варто зазначити, що всеукраїнський музичний проєкт Dity.Help Music має особливу історію та місію. Він був створений як альтернативний майданчик через тимчасову окупацію Нової Каховки, яка унеможливила проведення легендарного дитячого фестивалю «Чорноморські ігри» на його традиційній південній локації. Проєкт повністю перейняв на себе філософію та завдання «Чорноморських ігор» — він покликаний всебічно підтримувати обдаровану молодь з усіх куточків України, допомагати дітям заявляти про себе на великій сцені та отримувати перший серйозний професійний досвід у шоубізнесі. Саме тому для молодих виконавців участь і вихід у фінал цієї ініціативи є авторитетним знаком якості та надважливим кроком у подальшому творчому розвитку.

Раніше «Київщина 24/7» повідомляла про те, що Кабінет Міністрів України ухвалив постанову про підвищення зарплат для вчителів і викладачів на 30% з 1 січня 2026 року. Це перше суттєве зростання оплати праці в освітній сфері після тривалого періоду низьких доходів.

Читайте також: На Фастівщині легковик винесло на зустрічну: 21-річний водій Hyundai у лікарні після зіткнення з вантажівкою

Фото: Віолетта Дворнікова

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці і в Telegram-каналі.

Залишити відповідь