У Києві презентували документальний фільм «Вивезти» до другої річниці підрозділу «Артан Х»
23 червня у Києві відбувся показ документального фільму «Вивезти», присвячений другій річниці створення штурмового підрозділу «Артан Х» у складі спецпідрозділу ГУР МО України «Артан».
Стрічка заснована на реальній операції з евакуації поранених бійців із кіллзони та змонтована з кадрів, зафіксованих нашоломними камерами військових.
У заході взяли участь бійці підрозділу, представники ГУР, родини військовослужбовців і запрошені гості.
Фільм розповідає про бойове братерство, відповідальність за побратимів і боротьбу за життя, а в майбутньому його планують представити на фестивалях документального кіно та підготувати телевізійну версію.