У Львові просять дати тваринам воду

Події України
Поділитись
У найближчі дні синоптики прогнозують спекотну погоду.
Мерія закликає містян подбати про тварин, які живуть на вулиці. Просять знайти можливість дати води й не проганяти їх із тіні, де вони ховаються від спеки.
«Найближчими днями буде дуже спекотно. Подбайте, будь ласка, про тих, хто сам собі ради не дасть. Якщо бачите на вулиці безпритульного песика чи котика — знайдіть можливість дати їм води. Якщо ви керуєте закладом харчування, бізнес-центром, магазином чи будь-якою іншою установою — поставте біля входу миску з водою.
Бажано — у тіні та в місці, де тварина зможе безпечно підійти», — закликав перший заступник міського голови Львова Андрій Москаленко.

Важливо також, за можливості, оновлювати воду протягом дня, адже у спеку вона швидко нагрівається. Також не проганяйте тварин із тіні, якщо вони нікому не заважають, бо для них це може бути єдиний спосіб перечекати найспекотніші години.

«Також нагадую: у питних фонтанах по місту можна набрати воду або напоїти песика чи котика. І дякую наперед всім-всім, хто вже це зробив!», — додав Андрій Москаленко.

Читайте також: у Львові запрацював котячий банк крові

Залишити відповідь