У Нікополі росіяни вдруге вдарили по рятувальниках під час ліквідації наслідків обстрілу

Суспільство

У Нікополі на Дніпропетровщині російські війська завдали повторного удару по рятувальниках, які гасили пожежу після попередньої атаки.

Про це повідомили в Державній службі України з надзвичайних ситуацій.

Після ворожого обстрілу в одному з приватних будинків спалахнула пожежа. На місце прибули підрозділи ДСНС, щоб ліквідувати займання.

Під час роботи рятувальників окупанти завдали повторного удару по району проведення аварійно-рятувальних робіт. На щастя, особовий склад не постраждав.

Втім, унаслідок атаки пошкоджено пожежну автоцистерну.

Залишити відповідь