У районі Керчі уражено російські радари «Небо» та «Скала-М» — Генштаб

Суспільство

Сили оборони України уразили три мости, які російські війська використовували для перекидання підрозділів та підвезення боєприпасів.

Про це повідомив Генеральний штаб ЗСУ.

Йдеться про автомобільний міст через річку Корсак у Запорізькій області, а також два залізничні мости на Луганщині — через річки Айдар і Луганчик.

Масштаби пошкоджень наразі уточнюються.

Також минулої доби українські воїни успішно уразили склад матеріально-технічних засобів окупантів у районі Новоганнівки на Луганщині.

Крім того, під удар потрапив командний пункт підрозділу ворога неподалік Цукуриного Донецької області.

Окремо Генштаб повідомив про ураження російської радіолокаційної станції «Небо» та радіолокаційного комплексу «Скала-М» у районі Керчі на тимчасово окупованій території українського Криму.

У Генеральному штабі наголосили, що Сили оборони України й надалі системно здійснюватимуть заходи, спрямовані на припинення збройної агресії російської федерації проти України.

Залишити відповідь