Увaга! Воpог по заводу “Даpниця” у Києві, що виpобляє лiки
Увага!
Ворог по заводу “Дарниця” у Києві, що виробляє ліки.
Російські терористичні війська атакували фармацевтичний завод “Дарниця” у Києві піл час нічного обстрілу.
Про це повідомила директорка ради директорів компанії Катерина Загорій на Facebook у неділю, 28 червня.
Загорій зазначила, що вночі російські окупанти атакували завод “Дарниця”.
За її словами, жодних коментарів щодо наслідків ворожих ударів не буде до закінчення роботи відповідних служб.
“про завод Дарницю та ворогів. З міркувань безпеки та до завершення роботи компетентних служб ми не коментуємо деталі щодо характеру пошкоджень чи наслідків.
На цей момент можемо підтвердити, що загиблих і постраждалих серед працівників немає, а завод продовжить свою роботу.
А всім нашим ворогам – смерть та кара Божа”, – написала Загорій.
