Ворог повторно атакував рятувальників під час ліквідації наслідків удару БПЛА на Сумщині
У Глухівській громаді Сумської області російські окупанти завдали повторного удару по рятувальниках, які працювали на місці ворожої атаки безпілотника.
Про це повідомили в Державній службі України з надзвичайних ситуацій.
Після першого удару БПЛА по складському приміщенню на місце події прибули підрозділи Державної служби України з надзвичайних ситуацій. Вогнеборці розпочали ліквідацію пожежі та боролися з наслідками обстрілу.
Під час виконання робіт російські військові здійснили повторну атаку — удар прийшовся поруч із пожежною автоцистерною, яка перебувала на місці події. Завдяки оперативним діям особовий склад встиг відійти в укриття та уникнути ураження.
Попри небезпеку повторних обстрілів і постійну загрозу для життя, рятувальники продовжили роботу. Усі осередки займання вдалося локалізувати та ліквідувати.
Також внаслідок удару російських військ по АЗС у Сумах постраждали 4 людини. Під час гасіння пожежі рятувальники кілька разів призупиняли роботи через загрозу повторних ударів.
Як повідомляла АрміяInform, вранці 21 червня ворог завдав чергових ударів по Ковпаківському району Сум. За попередньою інформацією, обстріл здійснювався з артилерії.